Masz pytania? ZADZWOŃ

Pranie łóżeczka turystycznego Warszawa

Jak wyprać łóżeczko turystyczne?

Łóżeczko turystyczne to nieodłączny element naszych bagaży, kiedy wybieramy się w dłuższą podróż z naszym maluchem. Nierzadko również tego typu mebel służy jako kojec, w którym dzieją się codzienne sprawy dzieciaków. Jest tam również miejsca dla słodkich czekoladowych przysmaków bądź borówek, które rozgniecione dziecięca rączką potrafią zostać w turystycznym łóżeczku na bardzo długo.

Pozbycie się tych rozmaitych zabrudzeń nie jest łatwe, a niekiedy nawet staje się niemożliwe, kiedy plamy zdążyły już się utrwalić. Nasze bogate doświadczenie oraz innowacyjne metody umożliwiają pozbycie się nawet najbardziej opornych zabrudzeń bez niszczenia struktury materiału. Nasze zdecydowane działania są wsparte ekologicznymi środkami piorącymi, które są całkowicie neutralne dla delikatnej skóry i dróg oddechowych dziecka.

Bezpłatny Odbiór i Zwrot w Warszawie

Zamów pranie łóżeczka turystycznego już teraz!

ZAMÓW PRANIE

#

CZYSTY WÓZEK JUŻ ZA 4 DNI

Nie wiesz, jak wyczyścić wózek dziecięcy? Zleć to profesjonalistom i zamów pranie u Nas! Już nie musisz się martwić w jaki sposób usunąć zabrudzenia z tkaniny wózka lub w jaki sposób wyeliminować nieprzyjemne zapachy.